موسسه مشاوره و روانشناسی درمانگران سپهر آریا

افراد به دلایل مختلف به خدمات روان شناسی نیاز پیدا می کنند. مراجعان می توانند با شناخت بهتر هیجانات، باور ها و رفتار هایشان نسبت به خود و جهان پیرامونشان به شیوه های موثر تر و سازگارانه تری فکر کنند، احساس کنند و رفتار کنند.

برایمان روشن است زمانی که مراجعین درک درستی از فرآیند مشاوره داشته باشند به آن پاسخ بهتری می دهند.

امیدواریم بتوانیم با ارائه اطلاعات لازم در جهت درک بهتر فرآیند مشاوره به مراجعین گرامی  در یافتن خدمات حرفه ای مورد نیازشان کمک کنیم.

موسسه مشاوره و روانشناسی درمانگران سپهر آریا تلاش می کند حوزه های خدمات روانشناسی خود را با بکارگیری و آموزش مشاورین و روانشناسان و ارائه خدمات به خانواده ها، مراکز آموزشی، موسسات و سازمان های مختلف، گسترش دهد.

این موسسه گستره وسیعی از خدمات را از جمله درمان فردی و گروهی، مشاوره تخصصی اعتیاد و انجام آزمایش های دوره ای تشخیص اعتیاد برای موسسات و سازمان های مختلف، برگزاری دوره های تئاتر درمانی(به صورت گروهی و انفرادی برای کودکان و بزرگسالان) و همچنین برگزاری کارگاه های آموزش تئاتر درمانی، مشاوره های تحصیلی و شغلی، تشخیص و درمان اختلالاتی از قبیل اضطراب، وسواس، فوبی و دیگر اختلالات، انجام آزمون های شخصیت، هوش و استعداد، آموزش مهارت های زندگی، به مراجعین خود ارائه می کند.